fbpx

Firma Tesařství a pokrývačství Šebek – Střechy Skuteč, Hlinsko, Chrudim je na trhu od roku 1993. Specializujeme se na tesařské, pokrývačské i klempířské práce.

Doménou našich služeb jsou krovy, dřevěné konstrukce, půdní vestavby, pergoly, dřevěné zastřešení teras a balkónů a rekonstrukce střech i realizace nových střech včetně střešní krytiny.

Tesařství a pokrývačství poskytujeme zejména v oblasti Skuteč, Chrudim, Hlinsko, Pardubice, Polička, Chrast, Svitavy, Vysoké Mýto, Litomyšl a celá Vysočina.

Vhledem k počtu let na trhu máme dokonalý přehled o kvalitních materiálech, jejich vlastnostech a údržbě. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli.

Nabízíme veškeré služby související s tesařstvím, ale i pokrývačstvím, klempířstvím a to jak standardní služby, tak i individuální služby dle potřeb zákazníka.

Umíme kompletní realizaci nebo rekonstrukci celé střechy v Pardubickem kraji a na Vysočině.

Dále můžeme nabídnout i výstavbu dřevěných domků, pergol, dřevěných garáží, dřevěných přístřešků a dřevěných schodů. Zároveň jsme schopni nabídnou své služby v oblasti dřevostaveb, roubenek srubů a jejich rekonstrukcí.

Tesařství střechy Šebek Skuteč